Przykładowa mapaJeśli chcesz wzmocnić swoje zdrowie, zdecyduj się na pobyt leczniczy w państwie w którym masz silnego Marsa, Słońce i Jowisza. Nie możesz znaleźć partnera w naszym kraju, więc poszukaj w kraju, gdzie przebiegają linie Wenus. Chcesz odnieść sukces w biznesie lub rozszerzyć swój zasięg na inne części świata, wybierz kraj w którym masz silnego Jowisza, Wenus i Marsa ...
LINIE SŁOŃCA : w tych miejscach, jesteśmy bardziej pewni siebie, bardziej widoczni, mamy więcej energii, posiadamy osobistą charyzmę, linia słońca przyniesie nam sukces. Te regiony powinny nam pomóc w osobistej realizacji. Korzystamy z produktów, które pochodzą z tej okolicy (ubrania, sprzęt, jedzenie ...), czytamy książki o tym kraju. Wszystko będzie miało na nas korzystny wpływ, linia słońca jest idealna do twórczego wyrażania siebie. Chcąc wzmocnić swoje wpływy, najlepiej udać się do tych miejsc, przez które przebiega linia Słońca, bo wyznacza ona geograficzne obszary naszej dominacji i władzy.
LINIE KSIĘŻYCA: w tych okolicach poczujemy się jak w domu. Będziemy czuli i wrażliwi, elastyczni, niestety także nastrojowi. Osoby, które tu spotkamy wzbudzą w nas reakcję emocjonalne, będą dbać o nas. Zdamy sobie również sprawę, jak mało dbamy o zaspokojenie naszych potrzeb emocjonalnych. Mogą zacząć się pojawiać jakieś smutne wspomnienia z dzieciństwa. Produkty z tych obszarów będą miały wpływ emocjonalny na nas. Żywność z tych regionów może powodować niestrawność.
LINIE MERKUREGO: tutaj jesteśmy otwarci na wszelkie kontakty z ludźmi, jesteśmy ciekawi, żądni informacji, czytamy, sprawdzamy, łatwiej nam zrozumieć różne sprawy, łatwiej je wyjaśnić, wiele słuchamy, słuchamy radia, nawiązujemy kontakty zawodowe. Produkty z tych obszarów są „gorące” - najlepsze narzędzia komunikacji (telefon, długopis, notatnik ...) lub rzeczy, które pobudzają naszą ciekawość. To jest też właściwy kraj, do nawiązywania kontaktów biznesowych i poszukiwania pracy. Pozycja ta zapewnia łatwą komunikację z ludźmi i wdrażanie swoich pomysłów. Idealne miejsce dla pisarzy i dziennikarzy.
LINIE WENUS: w tych miejscach, pobudzona jest nasza zmysłowość, miłość randki, relacje i korzyści międzyludzkie. W tych miejscach można czuć się swobodnie, dobrze jest spędzić tutaj wakacje. Możemy zarabiać dobrze, ale też dużo wydać. Ludzie z tych obszarów wpływają na nas bardzo korzystnie, sztuka pozyskiwanie sympatii ludzi. Produkty z tych obszarów: najlepsze jajka - odzież, kosmetyki.. . Stanowisko to także przynosi sukces gospodarczy i miłość. Jest to idealne miejsce dla artystów, projektantów mody, dla przedsiębiorców kosmetyków i dla osób, które nie znalazły swoich partnerów życiowych. Linia Wenus prowadzi do małżeństwa szczęścia, miłości i zadowolenia. Pełny portfel i powodzenie w miłości.
LINIE MARSA: aktywacja naszej energii, aktywności, chęci do zrobienia czegokolwiek, agresja. Mężczyźni powinni być bardziej męscy. Produkty będą zachęcać nas do ćwiczeń, najlepsze noże, pistolety, sport, samochody. Przecięcie orbitami Marsa i Wenus - miejsce, w którym możemy zbudować idealny związek. Pozycja ta jest doskonała dla sportowców, żołnierzy i kryminologów.
LINIE JOWISZA: przynosi bogactwo, popularność, sławę i niezależność. Tu jest wiele możliwości dla naszego wzrostu i rozwoju, szczęścia i sukcesu. Spotykamy ludzi, którzy będą się nami opiekować. Uważaj na przeceny. Książki pochodzące z tych regionów będą nas duchowo wspierać i rozwijać, dobrobyt. To jest to doskonałe gwiazdozbiórstwo, które przynosi sukces, popularność i samostanowienie. Jest on szczególnie przydatny dla polityków, artystów i dostojników kościelnych.
LINIE SATURNA: tu możemy dostrzec istotne ograniczenia i trudności. Tu będziemy mieli mało energii i sił. Ubrania tu kupione będą wzmagać w nas dyscyplinę, możemy czuć się tu ograniczeni. Uwaga żywności będzie trudna do strawienia, ale może wspomóc kości i zęby. Przecięcie orbity Saturna i Jowisza – tu możemy znaleźć właściwą równowagę. Z jednej strony, można znaleźć w tym kraju mądrości, stabilność i porządek, z drugiej strony, czasem mogą być duże problemy zarówno zdrowotne jak i finansowe. Jest to idealne miejsce dla badaczy.
LINIE URANA: niespodzianki, dobre dla poszukiwaczy przygód i odwrotnie dla mięczaków lub konserwatywnych. Linie, wysoko energetyzujące, dobre dla olśnień, dobry sposób na duchowe pielgrzymki - intuicje. Ludziom z tych obszarów zależy na zmianach, Saturn zakłóci konwencję, zaczynamy robić dziwne rzeczy, zaczyna widzieć się świat innymi oczyma. Produkty będą ożywiać emocje. Ta planeta w kluczowych punktach w horoskopie przynosi niespodziewane zwroty akcji i przygody. Kryzys może się obrócić w nagły sukces. Uran jest to idealne miejsce dla działacza politycznego.
LINIE NEPTUNA: mogą przynieść inspirację i oświecenie, a nawet i kradzieże, oszustwo i alkohol. Jest to miejsce odpowiednie dla artystów i ludzi o silnym wnętrzu duchowym.
LINIE PLUTONA: dają jedną wielką siłę i moc, zwiększają zdolność do regeneracji, przemoc. Idealne miejsce dla archeologów.
Skrzyżowanie drogi startowej Słońca i Księżyca: tu jest symboliczny związek z rodzicami, ich potencjał energii. Skrzyżowanie drogi startowej Księżyca i Wenus - Tutaj kobiety mogą w pełni rozwinąć swoją kobiecość. Przecięcie Słońca i Marsa – tu ludzie mogą w pełni rozwijać swoją męskość. Misje w życiu można znaleźć w strefie, gdzie dominują wpływy z Wenus, Merkurego i Urana.

Linia różowa Jowisz na MC przebiega przez Norwegię, Polskę, Słowację, Węgry, Rumunię, Bułgarię, Grecję.
Bez wątpienia, jest to jedna z najlepszych linii i najlepsze miejsca do pobytu jeśli chodzi o globalny horoskop. Czujesz się pewny siebie, cieszysz się zaufaniem i wiara w innych ludzi, stajesz się szczęśliwy i optymistycznie entuzjastyczny. Jesteś otoczony aurą ufności, wolności i  lojalności.  Jesteś szczodry i otwarty na innych.Twoje opinie to wyraz tolerancji,  wnikliwości i życzliwości.
W tych miejscach z pewnością spędzisz szczęśliwy i relaksujący czas.


Linia żółta Słońce/DS  przebiega przez Norwegię, Szwecję, Łotwę, Litwę, Białoruś, Ukrainę.  
W tych miejscach ma się większe poczucie pewności siebie, jest się bardziej zrównoważonym  z  wyraźnym  obrazem samego siebie.  Czujemy się skoncentrowani, co daje nam powód do dumy w osiąganiu własnych zamierzeń oraz troskę o osiągnięcie szacunku we wszystkich działaniach.  Dla osób, które czują się niepewne czy niewartościowe, pobyt w takich miejscach jest bardzo wskazany......................


Linia czarna Pluton DS przebiega przez Rosję, Białorus, Ukrainę, Rumunię, Serbię, Grecję
Tutaj, masz tendencję do przenoszenia  własnego napięcia i problemów na Twojego partnera.  Rozwiązaniem  tych konfliktów jest, dla obu stron,  gotowość do poświęcenia, a to może mieć  ostry przebieg.................................


Uran kwadratura do ASC przebiega przez Ocean Atlantycki.
Raczej niekorzystne warunki, jeśli chodzi o relacje interpersonalne,  mogą Cie spotykać nieoczekiwane dysputy i rozstania.
Jeśli będziesz się zachowywać nierozważnie lub egocentrycznie, możesz poczuć się odizolowana i odcięta od społeczeństwa.........


To jest przykładowa mapa, Twoja mapa astrokartograficzna będzie wyglądać podobnie. 
Nie czekaj, daj odnaleźć swoje linie szczęścia, sukcesu i miłości....... 

„Na szukanie lepszego świata nigdy nie jest za późno“

Alfred TennysonBrak komentarzy:

Prześlij komentarz