Astrokartografia„Na szukanie lepszego świata nigdy nie jest za późno“
Alfred Tennyson

„Gwiazdy - drogowskazy mapy szczęścia, miłości, kariery...“

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego na myśl o jakimś miejscu na ziemi robi nam się przyjemnie na duchu albo przechodzą nas ciarki po ciele.
Każdy z nas świadomie lub podświadomie nosi swoją wewnętrzną mapę ulubionych miejsc na świecie. Wielu z nas zapewne zadaje sobie pytania: "Gdzie znajduje się moje miejsce na ziemi?","Czy aby na pewno znajduje się we właściwym, dla mojego jestestwa, miejscu?". Często zdarza się i tak, iż marzymy o podróżach czy chociażby poznaniu kultury konkretnych miejsc, tak jakby coś nas tam przyciągało, które wyzwalają w nas odczucie jakbyśmy do nich przynależeli od zawsze.

Często bywa również i tak, iż w niektórych miejscach nie czujemy się dobrze, wiele rzeczy nam tam nie wychodzi i takich miejsc należałoby unikać. Niektórzy z nas nie zdają sobie nawet sprawy, gdzie znajdują się ich szczęśliwe miejsca na świecie czy jakich miejsc lepiej byłoby się wystrzegać. Z pomocą przychodzi astrokartografia - jest to dział astrologii zajmujący się jakby nakładaniem naszego horoskopu urodzeniowego na mapę świata, jest swoistego rodzaju kompasem, który wyznacza na mapie całego świata lub kontynentu nasze indywidualne miejsca, gdzie poczujemy się spełnieni w różnych sferach i dziedzinach naszego życia.


Pomysłodawcą astrokartografi jest, amerykański astrolog Jim Lewis, który  wymyślił bardzo przydatną technikę. Opracowany na jej podstawie program komputerowy wyznacza miejsca na kuli ziemskiej, gdzie dominować będą poszczególne planety naszego kosmogramu. Miejsca te to w istocie nie punkty, lecz linie, które powstają wskutek „rozciągnięcia” horoskopu na mapę świata.

 Ja osobiście zajmuje się astrokartografią, badając relacje miedzy indywidualnym horoskopem, a wybranymi miejscami na świecie. Stosując taką technikę tworzę dla każdego jego osobistą mapę, która wygląda mniej więcej tak jak na załączonym zdjęciu. Horoskop astrokartograficzny jest mapą całego świata lub danego kontynentu, wybranego państwa czy konkretnego miasta.Tego typu mapa podzielona jest różnego rodzaju liniami, korzystnego bądź nie, wpływu poszczególnych planet.
Posiadając taką wiedzę, możemy dany kraj lub nawet konkretne miasta w danym kraju wybrać jako cel naszej podroży czy nawet emigracji, a wszystko po to, abyśmy poczuli się spełnieni i co za tym idzie, szczęśliwi.
Nawet jeśli nie mamy możliwości akurat na daną chwilę wyjechać do przypisanego, korzystnego dla nas miejsca na globie ziemskim, to możemy, posiadając tego typu wiedzę bazującą na indywidualnej dla każdego z nas mapie, stworzyć sobie swoją małą przestrzeń dotyczącą wskazanego nam regionu np. zbierając jakieś przedmioty, informacje, czy ucząc się języka danego kraju, wieszając pocztówki z tego miejsca w naszym pokoju.

Jeśli pragniesz poznać, gdzie znajdują się Twoje szczęśliwe miejsca na ziemi, mogę profesjonalnie stworzyć Twoja indywidualną mapę astrologiczną. Do jej stworzenia potrzebne będzie data, miejsce i dokładna godzina naszych narodzin.

Astrokartografia pokazuje ważne dla nas miejsca na świecie, które określają nasze szczęśliwe kierunki podróży, oraz przestrzegają przed lokalizacjami, które mogą przynieść trudności i problemy, dlatego nie czekaj pozwól odnaleźć swoją linię szczęścia, miłości i kariery.

Chcesz wiedzieć gdzie są Twoje szczęśliwe miejsca na ziemi napisz do mnie mapa.astrokartograficzna@gmail.com

Gorąco polecam i zapraszam !!!

6 komentarzy:

 1. Dziękuję za zrobienie mapy astrokartograficznej, skorzystałam z pani wskazówek i wybrałam się w podróż w miejsce gdzie przebiega mi linia Jowisza na MC. Muszę przyznać, że jednak coś jest w tej astrokartografi magicznego, bo naładowałam swoje "baterie" pozytywną energią. A efekty tego zbieram do dziś. Pozdrawiam i dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo interesujaca, choc malo znana metoda, na pewno warta sprawdzenia. Chyba sie pokusze ... a potem napisze swoje wrazenia. Juz nie moge sie doczekac. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety tak, jest to jeszcze bardzo mało znana metoda, choć zaczyna mieć coraz większą ilość osób zainteresowanych, bo efekty są odczuwalne. Dziękuję i pozdrawiam.

   Usuń
 3. Tak to jest strzał w 10 !!! Cieszę się, że tu trafiłam. W końcu jestem szczęśliwa !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. dziekuje za pozdrowienia.Odnosnie mojego ostaniego postu, pragne podzielic sie obiecanymi wrazeniami po otrzymaniu mapy od sympatycznej pani Malwiny. Pani Malwinko, w tym miejscu, jeszcze raz serdecznie dziekuje za sporzadzenie mi owej mapy. Moje wrazenia sa bardzo pozytywne, wiele wskazanych przez pania miejsc na ziemi, to miejsca, z ktorymi w jakis sposob bylam czy tez jestem zwiazana , zawodowo, uczuciowo czy chociazby w kwestii marzen. Dziekuje rowniez za wskazanie mi miejsc, ktore powinnam, dla wlasnego dobra, omijac. Ta metoda jest naprawde niesamowita. Chyle czola . Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń